ua ru
acc
0

Програма лояльності

Для нас немає більш щасливого моменту, ніж коли ви повертаєтеся до нас за черговим замовленням. Саме тому ми розробили для вас накопичувальну систему знижок, яка починає діяти з першим замовленням у інтернет-магазині Paradiz. Знижки нараховуються наступним чином:

Сума замовлення Розмір знижки
від 0 до 5 000 грн без знижки
від 5 000 до 6 000 грн знижка 5%
від 6 000 до 7 000 грн знижка 6%
від 8 000 до 10 000 грн знижка 7%
від 10 000 до 15 000 грн знижка 8%
від 20 000 грн максимальна знижка 10%

Що я маю зробити, щоб стати учасником програми лояльності?

  1. Зареєструвати особистий кабінет покупця в інтернет-магазині Paradiz — ви зможете це зробити під час вашого першого замовлення
  2. Підписатися на наші соцмережі: Facebook та Instagram
  3. Залишити вашу вподобайку під трьома останніми постами
  4. Пройти ідентифікацію у нашого менеджера, щоб отримати відповідний статус і почати накопичувати знижку. Вітаємо, ви стали мешканцем нашого райського саду!

Увага: Для того, щоб загальна сума ваших покупок не згоріла, і ви не позбавилися знижок,
рекомендуємо робити щоквартальні покупки.

* У Програмі Лояльності не беруть участі акційні товари, подарункові сертифікати, і продукти наступних брендів:

Бонуси для клієнтів інтернет-магазину Paradiz

01

Щомісячні розіграші профкосметики за ваші відгуки

Ваші відгуки дуже важливі для нас, адже показують, за що ви нас цінуєте і що ми могли б покращити. Саме тому, щомісяця, ми розігруємо набір косметики за найвідвертіший і найкреативніший відгук про нас у соціальних мережах. Щоб мати шанс поповнити ваш б’юті куточок ще одним набором косметики, ви маєте зробити наступне:

  • Запостити на вашій сторінці в Instagram або Facebook відгук про нас;
  • Тегнути наш магазин
  • Тримати профіль відкритим до кінця розіграшу, щоб ми могли побачити ваш відгук

Розіграш наборів проводиться щомісяця, у 25-30 числах, тому можливо, саме ви станете щасливим володарем набору професійної косметики від Paradiz!

03

Гарантований подарунок для гостей магазину

Якщо під час першого візиту до нашого райського саду ви замовите товарів на суму від 3 000 до 5 000 грн, ми вкладемо невеличкий подарунок до вашого замовлення. Це може бути семпл нового продукту від наших брендів, тревел-мініатюра, чи купон на знижку на наступне замовлення в Paradiz.

02

Святкуємо ваш День народження разом

Хто не любить подарунки на день народження, особливо якщо вони допомагають довше виглядати молодо і доглянуто? Ми в інтернет-магазині Paradiz дуже любимо балувати своїх клієнтів. Тому, якщо ви вкажете свій день народження в особистому кабінеті, ми підберемо вам персональні пропозиції на основі ваших попередніх замовлень і подаруємо знижку 10% на ваше замовлення.

Увага: знижка діє впродовж тижня після вашого дня народження. Без мінімальної суми замовлення для активації.

04

Персоналізовані пропозиції

Ми зберігаємо історію ваших замовлень не тільки для того, щоб ви змогли легко їх повторити, але і для того, щоб підбирати для вас персоналізовані рекомендації на основі ваших вподобань.

Асортимент товарів в інтернет-магазині Paradiz постійно оновлюється, тому ви з легкістю зможете урізноманітнити ваш звичний догляд завдяки нашим рекомендаціям. Тому підпишіться на нашу розсилку, щоб першими дізнаватися про новинки і акції.