ua ru
acc
0

Доставка та оплата

Ми доставляємо ваші замовлення Новою поштою, як на відділення, так і за адресою.

Доставка Новою Поштою на відділення

Ви можете замовити доставку на найближче до вас відділення Нової Пошти, або на вашу домашню адресу. Для цього, при оформленні замовлення, виберіть варіант “Нова Пошта (відділення)” і вкажіть номер потрібного відділення.

Дізнатися, яке відділення знаходиться поруч з вами, можна на сайті компанії Нова Пошта.

Термін доставки:

1-3 робочих дні. Якщо ви оформлюєте замовлення після 12:00 поточного дня, відправка здійснюється наступного дня.

Вартість:

за тарифами перевізника, від 40 до 150 грн в залежності від ваги посилки

Адресна доставка кур’єром

При оформленні замовлення виберіть варіант доставки “Нова Пошта (Адресна доставка)” і вкажіть, за якою адресою ви будете чекати замовлення.

Кур’єр Нової Пошти зв’яжеться з вами після того, як отримає замовлення на сортувальному центрі, і узгодить зручний для вас часовий проміжок для доставки.

Термін доставки:

За узгодженням, загалом впродовж 1-3 робочих днів

Вартість:

Від 85 грн

Оплата замовлень

Ви можете оплатити ваше замовлення в інтернет-магазині Paradiz чотирма можливими способами:

  • Оплата VISA/Mastercard через WayForPay. Ви можете здійснити 100% передоплату на нашому сайті через систему WayForPay. Будь ласка, враховуйте 2% комісію банку за переказ коштів. Після оплати замовлення, наш менеджер зв’яжеться з вами у робочий час для його підтвердження і обговорення доставки.
  • Безготівковий розрахунок через термінал або онлайн-банкінг. Текст попапу: Для прямого розрахунку на картку Приват Банку ми приймаємо 100% оплату або передоплату у розмірі 200 грн. Після вашого замовлення наш менеджер зв’яжеться з вами і передасть реквізити для оплати. Також ми можемо попросити вас про підтвердження транзакції за допомогою скриншоту або квитанції.
  • Оплата при отриманні на Новій Пошті. Щоб скористатися цим способом доставки, внесіть передоплату у розмірі 200 грн на реквізити, які надасть наш менеджер. Після цього оплатіть решту суми накладеним платежем у відділені Нової Пошти. Вартість послуги: 25 грн + 2% від суми накладного платежу.
  • Оплата на реквізити ФОП. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер і надасть реквізити для оплати на банківський рахунок ФОП у «Приватбанку». Тільки для 100% оплати замовлення.