ua ru
acc
0

Косметика 3Lab

Хайтек догляд за обличчям з 3Lab Skincare!

Як щодо догляду за обличчям прямо з лабораторії? Не поспішайте хапатися за голову, це не рекомендація витирати обличчя азотною кислотою. Натомість ми рекомендуємо вам познайомитися з американським брендом космецевтики 3Lab.
Космецевтика — це слово, яке походить від поєднання двох інших: “косметика” і “фармацевтика”. Це означає, що догляд за шкірою містить багато активних компонентів і може мати таку ж ефективність, як аптечні бренди і медичні препарати. І це саме такий рівень якості, який пропонує своїм клієнткам 3Lab!

Історія бренду

3Lab народився у 2003 році у Америці. Підприємиця Еріка Чанг вирішила що одного лише звичайного догляду за шкірою який підтримує сталий стан шкіри, їй недостатньо. Тому вона почала шукати формули, які б не тільки обіцяли те, що рекламують, але робили дещо більше: покращували стан шкіри, допомагали їй виробляти власний колаген і зміцнювали захисну функцію.
Для цього Еріка буквально створила лабораторію для виробництва професійної косметики і залучила понад 40 провідних спеціалістів в галузі догляду за шкірою. Сьогодні лінійка професійної косметики 3Lab охоплює близько 50 продуктів, в яких сконцентровані розробки останніх десятиліть. Компанія майже не створює нові продукти: Еріка вважає, що лінійка догляду за обличчям від 3Lab вже має все необхідне, але залишає за собою можливість нескінченної адаптації формул.

Чому варто обрати 3Lab?

Давайте чесно: іноді немає ані сил, ані бажання читати перелік інгредієнтів на баночці з кремом щоб зрозуміти, чи зможе він вирішити вашу проблему. Косметика 3Lab, по суті, позбавляє вас від безцільної втрати часу і просто пропонує ефективне очищення шкіри, розгладження зморшок, вирівнювання тону і регуляцію жирності.
Крім того, компанія постійно розробляє новітні технології і компоненти для того, щоб зробити косметику ще більш ефективною. Ось лише деякі з їхніх останніх надбань:
  • Bio-Engineered Renewal Complex. Антиоксиданти для відновлення шкіри, збереження яскравого і рівномірного тону, та покращення клітинного обміну.
  • Apple Stem Cell Technology. Стовбурові клітини швейцарської яблуні в засобах догляду за зрілою шкірою зменшують прояви фотостаріння, розгладжують глибокі зморшки, і стимулюють продукцію власного колагену шкіри.
  • X-50 Intelligent Targeting Device. Один з найдорожчих інгредієнтів в світі, з технологією прицільного направлення корисних речовин туди, де шкіра найбільше цього потребує.
  • Marine Repair Complex. Комплекс з екстрактами водоростей, морськими мінералами, і морським колагеном для тривалого зволоження шкіри всіх типів.

Бестселери бренду

Професійна косметика 3Lab має продукти для кожного етапу догляду за шкірою, від очищення до сонцезахисного крему. Проте головними напрямками розробок компанії є очищення, тонізація, та зволоження. Ми рекомендуємо почати знайомство з брендом з таких засобів:
  • Очищення: легкі гелі для обличчя без липкої та обтяжуючої текстури, які ефективно видаляють бруд і засоби макіяжу. А якщо вам необхідно очистити шкіру без доступу до води, то бальзам-стік 3Lab ефективно впорається з цим завданням.
  • Тонізація: тоніки і тонери 3Lab стали своєрідною візитівкою бренду. Їхня комфортна текстура вирівнює баланс шкіри після очищення, та підготовлює її до наступного етапу догляду. А антиоксидантний комплекс заспокоює і насичує шкіру корисними компонентами.
  • Зволоження: сироватки і креми від 3Lab мають в своєму складі гіалуронову кислоту, яка затримує вологу у шкірі і насичує нею клітини. Вони також збагачені компонентами, які створюють ліфтинг-ефект і надають шкірі обличчя молодого і підтягнутого вигляду.

Де купити 3Lab за вигідною ціною?

Якщо професійний лабораторний догляд за обличчям від 3Lab привабив вашу увагу, рекомендуємо придбати дану косметику у інтернет-магазині Paradiz. Ми працюємо лише з прямими поставками від брендів і закуповуємо оригінальну продукцію. Також ми відстежуємо новинки від брендів, щоб гарантувати їх вчасну появу у нашому магазині, і щоб ви могли швидко поповнити вашу б’юті-скриньку.
Знижка -15%
Гель для Очищення Шкіри Обличчя 3Lab Perfect Cleansing Gel (200 мл)
Знижка -15%
Очищуючий Стік для Обличчя 3Lab Perfect Cleansing Balm (35 гр)
Знижка -15%
Пінка для Очищення Шкіри Обличчя 3Lab Perfect Cleansing Foam (125 мл)
Знижка -15%
Скраб для Шкіри Обличчя 3Lab Perfect Cleansing Scrub (100 мл)
Знижка -15%
Тонік для Шкіри Обличчя 3Lab Perfect Balancing Toner (150 мл)