ua ru
acc
0

Косметика Intime Organique

Турбуйтесь про найніжніше з Intime Organique

Інтимна гігієна — одна з важливих складових жіночого здоров’я. Мікрофлора статевих органів і вульви дуже чутлива до змін в навколишньому середовищі, що охоплює засоби для очищення і навіть воду, яку жінка використовує для миття.
Японський бренд Intime Organique бере за мету допомогти жінкам підтримувати здорову мікрофлору інтимних ділянок тіла і поєднувати це з ефективним очищенням і живленням шкіри.

Історія бренду

Засновниця Intime Organique Атсуко Моріта працювала стюардесою, але вимушена була звільнитися з роботи через хронічний атопічний дерматит. Водночас вона відкриває для себе цілющу корейську і китайську медицину їде вивчати фітотерапію в Паризький університет. 
Нове захоплення і живий розум Атсуко проклали їй шлях до успіху. У 1998 році, вона засновує дослідницьку лабораторію St. Louis International Inc і починає пошук оригінальних формул для Intime Organique, створюючи першу лінійку продуктів бренду.
Сьогодні Intime Organique — це не просто бренд засобів для інтимної гігієни, а цілий дослідницький інститут. Атсуко кооперується з провідними дослідниками в сфері фітотерапії і косметології і вдосконалює формули своїх продуктів. Вона також заснувала благодійну організацію Au Sein de Femmes, яка допомагає жінкам з раком грудей і матки.

Чому варто обрати Intime Organique

Косметика Intime Organique має всі шанси посісти головне місце на вашій доглядовій поличці, і ось чому:
  • Не містить агресивних компонентів, запаху, та барвників. Шкіра інтимних ділянок тіла значно тонша і м’якша, ніж на руках чи тілі, тому агресивні компоненти можуть завдати їй ще більше шкоди. Засоби Intime Organique не містять запашок, барвників, чи агресивних поверхнево-активних речовин, що робить догляд і очищення м’якими і легкими як ніколи.
  • pH нейтральна і гіпоалергенна. Шкіра в інтимних зонах дуже делікатна і чутлива, і будь-які агресивні формули можуть призвести до дисбалансу. Косметика Intime Organique враховує це і пропонує максимально нейтральний догляд для жінок.
  • Формули, основані на рослинних компонентах. Рослинні екстракти і витяжки не тільки допомагають більш ефективному очищенню шкіри, але і балансують pH, що дозволяє більш комфортно почувати себе після ритуалів.
  • Перевірена часом і дослідженнями рецептура. Рецепти Давнього Китаю, Японії, та Кореї з тисячолітньою історією і дослідженою ефективністю допоможуть вам відчути себе молодою і прекрасною гейшею чи величною імператрицею, і перетворити ваше щоденне очищення на королівський ритуал.

Які засоби Intime Organique варто придбати?

Косметика Intime Organiqie не обмежується лише засобами по догляду за інтимними зонами. Всі продукти бренду поділяються на три категорії догляду:
  • Intimate Care — догляд за інтимними зонами. Максимально нейтральні засоби для ретельного очищення, або щоб швидко додати свіжості, наприклад, в умовах, коли доступ до душу обмежений.
  • Body Care — догляд за шкірою тіла. Лінійка фокусується на живленні і зволоженні шкіри рук, ніг, та тіла, пропонуючи креми і лосьони з активними інгредієнтами. Також в складі лінійки можна знайти унікальні пропозиції, наприклад, крем для зони декольте.
  • Maternity Care — догляд за шкірою під час та одразу після вагітності. Лінійка містить живильні креми та цінні олії для профілактики розтяжок та розривів шкіри під час вагітності.

Де купити Intime Organique за вигідною ціною?

В інтернет-магазині Paradiz представлений величезний вибір засобів по догляду від Intime Organique. Ми співпрацюємо напряму з брендами, що дозволяє нам регулювати ціни на логістику і уникати непотрібних націнок. Також, ви завжди можете перевірити оригінальність нашої продукції самостійно і упевнитися в її якості.